Myynti

Hanna Liiri

Myynti, Etelä-Suomi

hanna.liiri@etsnord.fi

045 631 9493

Samuel Rutanen

Myynti, Etelä-Suomi

samuel.rutanen@etsnord.fi

0400 187 737

Janne Lehtonen

Myynti, Lounais-Suomi

janne.lehtonen@etsnord.fi

050 400 3300

Jens Rönnqvist

Myynti, Länsi- ja Pohjois-Suomi

jens.ronnqvist@etsnord.fi

0400 562 801

Pasi Leskinen

Myynti, Itä-Suomi

pasi.leskinen@etsnord.fi

040 5730 657

Junnu Haara

Myynti, Kaakkois-Suomi

junnu.haara@etsnord.fi

040 848 4847

Matti Luoma

Myynti, Etelä-Suomi, Recair-ilmanvaihtokoneet

matti.luoma@recair.fi

050 430 7760

Jyrki Niemelä

Aluemyyntipäällikkö Etelä-Suomi, Recair-ilmanvaihtokoneet

jyrki.niemela@recair.fi

040 556 0951

Mia Lund

Myynti, Pirkanmaa, Keski-Suomi ja Pohjois-Karjala, Recair-ilmanvaihtokoneet

mia.lund@recair.fi

050 407 8941

Asiakaspalvelu

Niina Pellinen

Asiakaspalvelu, tilaukset

niina.pellinen@etsnord.fi

040 1263 788

Kiira Lehtinen

Asiakaspalvelu, tilaukset

kiira.lehtinen@etsnord.fi

040 682 5921

Heidi Tuomi-Nikula

Asiakaspalvelu, tilaukset

heidi.tuomi-nikula@etsnord.fi

040 1842 842

Krista Pienimaa

Asiakaspalvelu, tilaukset

krista.pienimaa@etsnord.fi

040 1955 844

Marika Pyhäjärvi

Asiakaspalvelu, tilaukset

marika.pyhajarvi@etsnord.fi

050 384 5511

Heli Helimaa-Repo

Tarjouslaskenta, Recair-ilmanvaihtokoneet

heli.helimaa-repo@recair.fi

050 315 6782

Nouto

Hans Hayles

Noutomyynti

nouto@etsnord.fi

040 6473997

Niko Skonbäck

Noutomyynti

nouto@etsnord.fi

040 6473997

Logistiikka ja varasto

Erki Adamson

Kuljetukset

erki.adamson@etsnord.fi

050 433 8400

Raido Akken

Kuljetukset

raido.akken@etsnord.fi

040 3503 494

Hankinta

Pia Heikkinen

Hankintainsinööri, Recair-ilmanvaihtokoneet

pia.heikkinen@recair.fi

050 3283 022

Tekniset palvelut

Miko Makkonen

Tuotehallintapäällikkö

miko.makkonen@etsnord.fi

040 563 8573

Oskari Mattila

Tuotepäällikkö

oskari.mattila@etsnord.fi

040 831 9120

Marcus Hintze

Tuotepäällikkö, NORDcanopy-tuotteet

marcus.hintze@etsnord.fi

0440 304896

Jukka Kotajärvi

Tuotepäällikkö (AHU)

jukka.kotajarvi@etsnord.fi

0400 278 838

Olli Suvisuo

Tuotepäällikkö

olli.suvisuo@etsnord.fi

040 150 8430

Markku Vasara

Tuotepäällikkö (Automaatio)

markku.vasara@etsnord.fi

050 4695 135

Andres Hiiesalu

Tekninen laskenta

andres.hiiesalu@etsnord.fi

0400 354 342

Martti Sippola

Huoltoinsinööri

martti.sippola@etsnord.fi

040194 0226

Aleksi Kähärä

Kehityspäällikkö, Recair-ilmanvaihtokoneet

aleksi.kahara@recair.fi

040 544 7687

Kalle Juntunen

Mekaniikkasuunnittelija, Recair-ilmanvaihtokoneet

kalle.juntunen@recair.fi

050 408 1388

Paavo Kujala

Automaatiosuunnittelija, Recair-ilmanvaihtokoneet

paavo.kujala@recair.fi

040 849 3145

Tuotanto

Antti Airas

Tuotantopäällikkö, Recair-ilmanvaihtokoneet

antti.airas@recair.fi

040 7375 314

Jarkko Haapamäki

Tuotannon suunnittelu ja ohjaus, Recair-ilmanvaihtokoneet

jarkko.haapamaki@recair.fi

050 466 3576

Hallinto

Jari Lehtonen

Partner, myyntijohtaja

jari.lehtonen@etsnord.fi

040 504 2709

Markku Mattila

Partner, myynti ja markkinointi

markku.mattila@etsnord.fi

0400 707 030

Ida Lee

Markkinointipäällikkö

ida.lee@etsnord.fi

040 526 8846