Yhteystiedot

ETS NORD SUOMI

TUUSULA

Pakkasraitti 4

04360 Tuusula

Yritystiedot

Y-tunnus 2239911-2

ALV-rek. FI22399112

Toimisto

040 184 2842

arkisin klo 8-16

info@etsnord.fi

myynti@etsnord.fi

Noutomyynti

040 647 3997

arkisin klo 6:30-20

ETS NORD Recair

VANTAA

Pavintie 12

01260 Vantaa

TAMPERE

Peltokatu 26

33100 Tampere

Toimisto

040 185 0317

arkisin klo 8-16

Toimisto

040 825 6628

045 266 9999

050 328 3022

arkisin klo 8-16

Niina Pellinen

Asiakaspalvelu, tilaukset

niina.pellinen@etsnord.fi 040 126 3788

Krista Pienimaa

Asiakaspalvelu, tilaukset

krista.pienimaa@etsnord.fi 050 384 5511

Niko Skonbäck

Asiakaspalvelu, tilaukset

niko.skonback@etsnord.fi 040 195 5844

Maiju Rantanen

Taloushallinnon assistentti

maiju.rantanen@etsnord.fi 040 682 5921

Heli Helimaa-Repo

Kairi Madah

Atte Peltonen

Taina Lyytikäinen

Hanna Liiri

Samuel Rutanen

Pasi Leskinen

Junnu Haara

Myynti, Savo, Kaakkois-Suomi ja Päijät-Häme

junnu.haara@etsnord.fi 040 848 4847

Janne Lehtonen

Myynti, Lounais-Suomi ja Pirkanmaa

janne.lehtonen@etsnord.fi 050 400 3300

Jens Rönnqvist

Myynti, Länsi- ja Pohjois-Suomi

jens.ronnqvist@etsnord.fi 0400 562 801

Jarkko Lahti

Myyntipäällikkö, NORDfan

jarkko.lahti@etsnord.fi 050 328 3022

Heidi Hieta

Tarjoukset ja tilaukset, NORDfan

heidi.hieta@etsnord.fi 0400 278 838

Matti Luoma

Myynti, Etelä-Suomi

matti.luoma@recair.fi 050 430 7760

Jyrki Niemelä

Myynti, Etelä-Suomi

jyrki.niemela@recair.fi 040 556 0951

Ilkka Sinisalo

Myynti, Pirkanmaa, Keski- ja Länsi-Suomi

ilkka.sinisalo@recair.fi 040 825 6628

Janne Jelekäinen

Myynti, Pohjois-, Keski- ja Itä-Suomi

janne.jelekainen@recair.fi 044 528 0843

Markus Onnela

Oskari Mattila

Tuoteryhmäpäällikkö, NORDsmoke, NORDfire & NORDroof

oskari.mattila@etsnord.fi 040 831 9120

Marcus Hintze

Tuoteryhmäpäällikkö, NORDcanopy

marcus.hintze@etsnord.fi 0440 304 896

Markus Tolonen

NORDcanopy, suunnittelupalvelu & laskenta

markus.tolonen@etsnord.fi 045 133 8242

Kadi Alber

Tuoteryhmäpäällikkö, NORDduct, NORDsilencer, NORDexternal, NORDdoor, NORDdiffuser, NORDdamper & NORDgrille

kadi.alber@etsnord.fi 045 266 9999

Jarmo Palander

Tuoteryhmäpäällikkö, NORDaccessories

jarmo.palander@etsnord.fi 050 500 2663

Seppo Putkonen

Tuoteryhmäpäällikkö, NORDfan

seppo.putkonen@etsnord.fi 0500 460 715

Andres Hiiesalu

Tuoteryhmäpäällikkö, NORDrect & tekninen laskenta

andres.hiiesalu@etsnord.fi 0400 354 342

Olli Suvisuo

Tuotepäällikkö, suunnittelijat

olli.suvisuo@etsnord.fi 040 150 8430

Martti Sippola

Aleksi Kähärä

Kehityspäällikkö, Recair

aleksi.kahara@recair.fi 040 544 7687

Kalle Juntunen

Mekaniikkasuunnittelija, Recair

kalle.juntunen@recair.fi 050 408 1388

Paavo Kujala

Automaatiosuunnittelija, Recair

paavo.kujala@recair.fi 040 849 3145

Raido Akken

Erki Adamson

Jari Tuominen

Antti Airas

Tuotantopäällikkö

antti.airas@recair.fi 040 737 5314

Jarkko Haapamäki

Ida Lee

Markkinointipäällikkö

ida.lee@etsnord.fi 040 526 8846

Anni Mattila

Markkinointiassistentti

anni.mattila@etsnord.fi 040 595 0976

Jari Lehtonen

Markku Mattila

Partner, Group myynti ja markkinointi

markku.mattila@etsnord.fi 040 0707030